Početna 9 Propisi u proceduri, javne rasprave i konsultacije 9 Radna verzija Pravilnika o registru ispuštanja i prenosa zagađujućih supstanci iz postrojenja
Objavio: Aleksandra Irić Kovačević | Objavljeno: 09.03.2023 | Važi za: Republika Srpska | Vrsta: Pravilnik

Ministarstvo za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju objavilo je radnu verziju Pravilnika o registru ispuštanja i prenosa zagađujucih supstanci iz postrojenja.

Sve eventualene prijedloge, mišljenja ili sugestije na radnu verziju Pravilnika možete da dostavite do 14.03.2023. godine.