Početna 9 Propisi u proceduri, javne rasprave i konsultacije 9 Prijedlog odluke o privremenoj zabrani određenih šumskih drvnih sortimenata
Objavio: Aleksandra Irić Kovačević | Objavljeno: 27.01.2023 | Važi za: Bosna i Hercegovina | Vrsta: Odluka

Prijedlog odluke o privremenoj zabrani određenih šumskih drvnih sortimenata

Objavljen je Prijedlog odluke o privremenoj zabrani određenih šumskih drvnih sortimenata od strane Ministarstva spoljne  trgovine i ekonomskih odnosa BiH na sajtu “eKonsultacije”.

Svrha propisa jeste obezbjeđivanje neophodnih količina određenih šumskih drvnih sortimenenata neophodnih za prerađivačku industriju i otklanjanja prijetnje od ozbiljne ili nepopravljive štete za šume u BiH.

Rok za online konsultacije do 27.1.2023 – 11.2.2023. godine.