Aktuelni javni pozivi

Početna 9 Aktuelni javni pozivi 9 Poslovni forum preduzeća iz oblasti prerade drveta
Otvoreno Objavio: Ministarstvo privrede i preduzetništva RS | Otvoreno od: 30.09.2024 | Krajnji rok za prijave: 07.10.2024 | Objavljeno: 30.09.2024

Poslovni forum preduzeća iz oblasti prerade drveta

Ministarstvo privrede i preduzetništva Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom privrede Srbije , kao i Privrednim komorama Republike Srpske i Srbije, organizuje Poslovni forum preduzeća iz oblasti prerade drveta. Forum bi se održao u najkraćem mogućem roku, shodno zainteresovanosti preduzeća iz Republike Srpske, a o čemu bi zainteresovani privrednici bili blagovremeno obavješteni.

Ovaj događaj bi pružio odličnu priliku za preduzeća iz sektora prerade drveta koja žele da:

• Ostvare komercijalnu saradnju sa partnerima u Republici Srbiji i plasiraju svoje proizvode na srpsko tržište;
  • Pronađu partnere za dokapitalizaciju ili proširenje poslovanja;
  • Ostvare kontakte sa potencijalnim kupcima ili investitorima ukoliko razmatraju prodaju preduzeća;
  • Pored toga, jedan od ciljeva foruma je i pronalaženje potencijalnih partnera koji su zainteresovani za pokretanje preduzeća koja su prestala sa radom, kako bi se omogućio njihov ponovni rad i oživljavanje proizvodnje.

Ministarstva i Privredne komore Republike Srpske i Srbije aktivno će učestvovati u pronalaženju adekvatnih poslovnih partnera, kako bi se maksimalno iskoristile mogućnosti za uspostavljanje komercijalnih saradnji i oživljavanje privrednih aktivnosti.

Kako biste osigurali učešće i doprinijeli uspješnoj organizaciji foruma, ljubazno vas molimo da što prije potvrdite svoje interesovanje. Vaša brza prijava omogućava planiranje foruma u skladu sa vašim poslovnim potrebama i interesima.

Ukoliko vaše preduzeće ima interesovanje za učešće na forumu, molimo vas da se javite kako bismo u saradnji sa Privrednom komorom Srbije i Ministarstvom privrede Republike Srbije pokušali pronaći odgovarajuće sagovornike i potencijalne partnere iz Republike Srbije, koji će prisustvovati forumu i pružiti podršku vašim poslovnim ciljevima.

Za dodatne informacije možete kontaktirati Igora Andrića, sekretara šumarstva i prerade drveta Privredne komore RS, putem telefona 051/493-125 ili e-maila igora@komorars.ba

Olivera Radić

Rukovodilac Centra za upravljanje projektima i analize

oliverap@komorars.ba