Aktuelni javni pozivi

Početna 9 Aktuelni javni pozivi 9 Nagrada EU za humanitarne inovacije
Zatvoreno Objavio: Horizon Europe | Otvoreno od: 21.03.2023 | Krajnji rok za prijave: 03.10.2023 | Objavljeno: 22.03.2023

Nagrada EU za humanitarne inovacije

Otvorene su prijave za Nagradu EU za humanitarne inovacije koja se dodjeljuje u okviru programa Horizont Evropa. Prijave su otvorene do 03. oktobra 2023. godine do 17.00 časova.

Opšti cilj Nagrade je da oda priznanje humanitarnim organizacijama, kao i društveno odgovornim kompanijama koje razvijaju tehnologiju za pružanje kvalitetnije pomoći ugroženim ljudima pogođenim prirodnim katastrofama i krizama koje su posljedica ljudskog djelovanja. Na predmetni poziv mogu se prijaviti humanitarne organizacije, društveno odgovorne kompanije, ali i sva pravna lica koja se bave srodnim djelatnostima.

Priznanje se ogleda u Nagradi EU za humanitarne inovacije za 2023. godinu. U prilogu vam dostavljamo Smjernice za podnosioce prijava, a detaljne informacije o pozivu dostupne su OVDJE.

Molimo aplikante iz Republike Srpske da na imejl: fondovieu@meoi.vladars.net potvrde prijavu prijedloga projekta u okviru ovog poziva.

Olivera Radić

Rukovodilac Centra za upravljanje projektima i analize

oliverap@komorars.ba

Željka Milić